חזיות טריומף במחירים  שאסור לפספס

טריומף Triumph הינה אחת המובילות העולמיות במותגי הלבשה תחתונה ומוצרי ההלבשה התחתונה. טריומף מצטיינים באיכותם המעולה. באתר “מיס רוזי ישראל” ובחנות הדגל בבית רומנו בתל אביב יש מבחר גדול של חזיות טריומף במחירים המשתלמים ביותר. מעל 200 ש”ח את זכאית למשלוח עד הבית חינם!

החזיות המומלצות של טריומף Triumph

חזיות דורין Doreen 

בסדרת דורין יש שלוש חזיות ללא קשת והן חזקות מיוחדות. הכתפיות של החזיות רחבות ותומכות במיוחד. כל התכונות הללו מביאות אותה לאחת החזיות הנמכרות ביותר ופופולרית למידות הגדולות. עוד יתרון שיש לה שהיא מחזיקה מעמד להרבה זמן ויש לה חיי מדף ארוכים.

Perfectly Soft

טכניקה מדהימה בשיטת מיקרופייבר נותנת לחזייה מבית טריומף תחושה רכה, כאשר תלבשי את החזייה את תהיה מופתעת שהחזייה לא עשויה מכותנה. יחד עם המגע הנעים שהחזייה נותנת לך, יש לה ריפוד קל בתוספת תחרה עדינה. בקיצור, גם יפה וגם אופה. החזייה מעצבת את החזה בצורה יפה מאוד. את פרפקטלי סופט תוכלי ללבוש מתחת לכל בגד בזכות זה שהחזייה חלקה.

אמורט 300 Amourette

שתי חזיות חזקות מאוד ונוחות עם קשת אשר באות עם תחרה מהממת. נותנות לחזה שלנו מראה מושלם ותמיכה מרבית.

לבנות שאוהבות ריפוד קל, אז הן יכולות לקבל את כל התכונות של אמורט 300 W גם עם ריפוד קל  בדגם Amourette 300 WHP. עוד יתרון שהחזייה מרימה את החזה ומחזיקה מצוין גם במידות הגדולות.

במיס רוזי ישראל ניתן למצוא את חזיית האומרט במגוון צבעים לצד צבעי הבסיק בשחור ובלבן.


Elasti Cross Cotton N


חזיית כותנה עם תפר מעצב. חזייה ללא קשת ועם עצמות לתמיכה בצדדים. הכתפיות של החזייה רחבות ומתכוונות לפנים.  החזייה נעימה ונוחה בזכות הכותנה. עוד יתרון שיש לאלסטי קרוס קוטון שהיא יותר פתוחה משאר החזיות ללא ברזל.

Lady Form


סדרת חזיות מינימייזר, מושלמות לנשים אשר רוצות להקטין את החזה. החזייה נוחה וחזקה מאוד ומעצבת בצורה מעולה את החזה וגם בסדרה תוכלי למצוא חזיות יפיפיות.