דגמי חורף 2016 של טריומף הגיעו ל"מיס רוזי ישראל". לצד הדגמים החדשים והמרעננים, ניתן למצוא חזיות מדגם האמורט וליידי פורם בצבעים מפתיעים ומהממים.

Ldyform Soft W

חזיית המינימייזר האלגנטנית, אשר מעניקה מראה חזה מוקטן במידה אחת של טריומף, ליידי פורם סופט W  בגוון מרענן של אפור בגוון לאטה.

 

Ladyform_Soft_W_

AMOURETTE 300

חזיית אמורט 300 W, חזיית הדגל של טריומף, בעלת גזרה מנצחת והמראה היוקרתי. את האומרט אפשר להשיג בצעי שחור ולבן ומדי עונה ניתן להשיג את החזייה בצבעים מגוונים. בקולקציית החורף ניתן להשיג את החזייה, בצבע אפור – לאטה. את חזיית אמורט 300 WHP המרופדת , ניתן להשיג בצבע חדשני של ורוד- תות.

Amourette_300_W_

Triaction Free Motion Free

אומנם האולמפיאדה נגמרה, אבל אם אתן עוסקות בפעילות ספורטיבית, אז טריומף מביאה לכן את התמיכה המרבית שאת זקוקה לה, בדגם חדש מסדרת TRIACTION כדי שתוכלי להרגיש הכי בנוח בכל פעילות ספורטיבית.

טריומף חזיית ספורט

 

Amourette W 01

למשפחת האמורט הצטרפה חברה חדשה. החזייה החדשה, בעלת קאפ חלק, ללא תפר בשילוב התחרה האהובה מדגם האומרט מסביב לקאפ. החזייה באה בצבעים שחור ובז'.

Triumph Amourette 300 W 01

Beauty-Full Bliss WP

ביוטי פול בליס, חזיית מחשוף חדשה עם ריפוד קל ועצם. החזייה יציבה מאוד עם תמיכה אופטימלית ורצועות מתכוונות.  מומלצת ביותר ללבישה תחת בגדים צמודים. בצבע אפור עם ורוד. לחזייה יש תחתון תואם בגזרת טאי.

Beauty Full Bliss

את הדגמים החדשים של טריומף ניתן לרכוש דרך האתר ובחנות המפעל של מיס רוזי ישראל ב"בית רומנו", תל אביב.

 

כתיבת תגובה